Naujienos 2012

12 Apr

Socialiniai globėjai Aldona ir Gintaras: vaikai mus jau vadina tėvais

Telšių vaikų globos namai dalyvauja socialinio globėjo bandomojoje veikloje. Dabar Telšių vaikų globos namuose yra dvi socialinių globėjų šeimos. Abi jos globoja po du mažamečius vaikus.
Vieni iš globėjų – tai Aldona ir Gintaras. Aldona ir pati dirbo Telšių vaikų globos namuose. „Aš mačiau, kaip vaikams trūksta meilės, švelnumo, kaip jie pešasi kuris pirmas atsisės ant kelių ir gaus daugiau meilės, todėl nusprendžiau tapti globėja,“ – sako moteris.

Hits: 31
01 Mar

SKELBIMAS

Vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į tokį turtą įsigijimų tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimu Nr.841 „Dėl žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į tokį turtą įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas namo (ne mažiau kaip 4 kambarių) arba 4 kambarių buto nuomos pirkimas

 

Hits: 184
04 Jan

Naujieji 2018 metai

Baigiantis metams vaikų širdys visada būna pripildytos kalėdinio stebuklo laukimo ir džiaugsmo. Šiemet mes nusprendėme Kalėdų laukti kartu su baubukais iš Biržuvėnų dvaro. Visi vaikai, pasiėmę šventinę nuotaiką ir geras emocijas, vieną gruodžio popietę išvyko į Biržuvėnus, į ten esantį dvarą, kur žiemos šventiniu laikotarpiu karaliauja to dvaro baubukai. Jie kartu su vaikais žaidė įvairius kalėdinius žaidimus ir skleidė įvairius burtus ir kerus. Šventėje dalyvavo ir Kalėdų senelis, kuris gausiai apdovanojo mūsų vaikus dovanėlėmis ir padėkos raštais už gerą elgesį , už tvarkingus kambarius.

Hits: 377
13 Feb

Švenčių belaukiant

„Tikėk savimi. Kurk tokį gyvenimą, kokį norėtum gyventi. Stenkis iš mažyčių galimybės kibirkštėlių įkurti pasiekimų liepsną“

Hits: 168
13 Dec

KALĖDINĖS ŽAIDYNĖS – 2017

Septintus metus vykstantis socialinis projektas „ Kalėdinės Žaidynės –2017 “ sukvietė ir suvienijo daugiau nei puse tūkstančio vaikų iš visos Lietuvos vaikų globos namų. Į šį renginį buvo pakviesti ir Telšių vaikų globos auklėtiniai. „Kalėdinės žaidynės“ – tai renginys, į kurį išsiaiškinti, kvadrato, krepšinio, futbolo ir netradicinių estafečių rungtyse kasmet suvažiuoja visos Lietuvos vaikų globos namų globotiniai.

Hits: 380

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes