Naujienos 2012

28 Sep

Nuotykių savaitgalis

Paskutinį rugsėjo šeštadienį visi vaikai buvo kviečiami į vaikų globos namų  kiemą. Jų laukė piratų lobio paieška.
Pasidalinę į dvi komandas, raudonųjų ir mėlynųjų, sugalvojo savo komandos pavadinimą. Vaikai išklausė išsamius nurodymus, kaip reikės ieškoti lobio. Komandų kapitonams buvo išdalinti žemėlapiai, kuriuose  pažymėtos stotelės su užduotimis. Vaikai  turėjo stotelėse surasti  vokus, atsakyti į paruoštus klausimus apie Telšių miesto, vaikų globos namų istoriją, atlikti užduotis: pabaigti patarles, surimuoti eilėraštį, surinkti teritorijoje šiukšles.

Hits: 883
28 Jul

Svečiai

Vaikų globos namuose apsilankė Iveta ir Albinas Lukauskai. Pas vaikučius atvyko su dovanomis. Liepos mėnesį jie susituokė ir svečių prašė, kad atvykdami į šventę nedovanotų gėlių, bet padovanotų vaikų globos namų vaikams žaislų, žaidimų, piešimo priemonių. Vaikai ir globos namų darbuotojai dėkoja Ivetai ir Albinui už šios gražios iniciatyvos įgyvendinimą.

Hits: 1067
03 Jun

Pumpurai 2015

Tradicinė padėkos diena „Pumpurai 2015“, skirta vaikų gynimo dienai, šiemet vyko gegužės 29 d. Šventėje dalyvavo didelis būrys svečių: Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, Tarybos narė Laima-Jūrytė Zakarauskienė,  Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus vedėja Lendra Bukauskienė, VTAS vedėja Alma Tomkevičienė, Nepilnamečių reikalų veiklos grupės vyr. specialistė Rasa Liaučytė, Pedagoginės ir psichologinės tarnybos skyriaus atstovė Lina Vičkačkienė, „Soneimos“ atstovė Dovilė Gulbinaitė, Telšių Lions moterų klubo prezidentė Violeta Šilinskienė, narės Agnė Griguolė,   Imantė Dirgelienė, Telšių mamyčių klubo atstovės Giedrė Jachimovič, Ramunė Brasienė, Naujamiesčio mokyklos vaikai ir muzikos mokytoja Dalia Vėlavičienė, mokytoja Laima Jonušaitė, padėjėja Raimonda Pliuškytė, Atžalyno pagrindinės mokyklos socialinės pedagogės Laima Kuzminskytė, Vaiva Danienė, Suaugusių mokyklos mokytoja Gražina Raudonienė, Krano pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Sonata Končienė, Eigirdžių pagrindinės  mokyklos socialinė pedagogė Rima Jurevičiūtė ir kt.

Hits: 1359
10 Jun

Vasaros sporto šventė prie Germanto ežero „VASARA 2015“

Šių metų birželio 3 dieną Telšių vaikų globos auklėtiniai ir jų auklėtojai rinkosi į jau tradicinę  sporto šventę prie Germanto ežero. Šioje šventėje be gausaus būrio telšiškių dalyvavo svečiai iš Mažeikių vaikų globos namų.

Hits: 1131
21 May

Pravestas saugaus elgesio gatvėje instruktažas

Artėjant vasaros atostogoms, kada vaikai vis daugiau laiko praleidžia gryname ore, nutarta suorganizuoti saugaus elgesio gatvėje instruktažą visiems vaikų globos namuose gyvenantiems globotiniams.

Hits: 1111

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes