Naujienos 2012

05 Oct

Socialinė akcija "žvejOK 2015"

Spalio 3 dieną visoje Lietuvoje vyko socialinė akcija vaikų globos namų auklėtiniams "žvejOK 2015". Akcijoje, kuri vyko Mažeikių rajone prie Ašvos tvenkinių dalyvavo 4 mūsų vaikų globos namų ugdytiniai ir socialinis darbuotojas Danielius Kriaučiūnas.

Hits: 640
29 Sep

Išvyka į energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką

Rugsėjo 17 dienos popietę 18-likos globotinių grupė kartu su spec. pedagoge Adele S. ir psichologe Rasa M. aplankė Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką, esantį Likšų kaime, Plungės rajone.

Hits: 667
28 Jul

Svečiai

Vaikų globos namuose apsilankė Iveta ir Albinas Lukauskai. Pas vaikučius atvyko su dovanomis. Liepos mėnesį jie susituokė ir svečių prašė, kad atvykdami į šventę nedovanotų gėlių, bet padovanotų vaikų globos namų vaikams žaislų, žaidimų, piešimo priemonių. Vaikai ir globos namų darbuotojai dėkoja Ivetai ir Albinui už šios gražios iniciatyvos įgyvendinimą.

Hits: 826
28 Sep

Nuotykių savaitgalis

Paskutinį rugsėjo šeštadienį visi vaikai buvo kviečiami į vaikų globos namų  kiemą. Jų laukė piratų lobio paieška.
Pasidalinę į dvi komandas, raudonųjų ir mėlynųjų, sugalvojo savo komandos pavadinimą. Vaikai išklausė išsamius nurodymus, kaip reikės ieškoti lobio. Komandų kapitonams buvo išdalinti žemėlapiai, kuriuose  pažymėtos stotelės su užduotimis. Vaikai  turėjo stotelėse surasti  vokus, atsakyti į paruoštus klausimus apie Telšių miesto, vaikų globos namų istoriją, atlikti užduotis: pabaigti patarles, surimuoti eilėraštį, surinkti teritorijoje šiukšles.

Hits: 637
10 Jun

Vasaros sporto šventė prie Germanto ežero „VASARA 2015“

Šių metų birželio 3 dieną Telšių vaikų globos auklėtiniai ir jų auklėtojai rinkosi į jau tradicinę  sporto šventę prie Germanto ežero. Šioje šventėje be gausaus būrio telšiškių dalyvavo svečiai iš Mažeikių vaikų globos namų.

Hits: 856

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes