Naujienos 2012

29 Jan

Arne Hanzen

Bendravimas suartina  žmones, palieka gilius pėdsakus jų širdyse, kurių nei atstumas ar laikas neištrins... Liūdna žinia pasieke iš Švedijos – netekome ilgamečio bičiulio, rėmėjo, vaikų draugo Arne Hanzen.

Hits: 1411
04 Jan

Sėkmingas „Mano svajonių obuolienės 2015“ kelias

Šiemet Telšių vaikų globos namų globotinių "Mano svajonių obuolienės" kelias, kuris prasidėjo dar lapkričio 16 d. buvo labai sėkmingas.  Telšių miesto verslininkai, kuriems gruodžio 11 d. buvo įteikti vaikų virtos obuolienės stiklainiai geranoriškai atsiliepė ir padėkodami vaikus aplankė prieš didžiąsias metų šventes - Kūčias ir Kalėdas. Didžiulis būrys svečių gruodžio 17 d. atvyko į Advento popietę.

Hits: 1074
03 Dec

„Dalintis patirtimi su mažaisiais – tai investuoti į mūsų visų ateitį“

Spalio ir lapkričio mėnesį Lietuvoje vyko socialinis projektas „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais 2015“, kurį organizuoja Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie SADM. Projekto tikslas – supažindinti vaikų globos namų auklėtinius su įvairių profesijų atstovais, lankytis jų darbo vietose, atlikti tam tikrus darbus bei užduoti rūpimus klausimus.

Hits: 1160
09 Dec

SUSITIKIMAS SU DRAUGAIS IŠ JANAPOLĖS PAGRINDINĖS MOKYKLOS

Gruodis mūsų namuose prasidėjo kalėdiškai: 2015-12-03 sulaukėme draugų iš Janapolės  pagrindinės mokyklos. Būrelį 1-8 klasių mokinių atlydėjo  bibliotekininkė Aušra Ubartienė, pavaduotoja ugdymui Laima Juškienė, teatro  būrelio vadovė Raimunda Šventožeckienė ir socialinė pedagogė Jurgita Savickienė. Mokiniai parodė literatūrinę kompoziciją ir suvaidino pasakos apie Raudonkepuraitę improvizaciją. Prie janapoliškių prisijungė ir dvi Žemaitės gimnazijos merginos, kurios padovanojo nuotaikingų fleitų melodijų (gimnazistes lydėjo bibliotekininkė Rosita Gaižauskienė).

Hits: 1120
27 Nov

Obuolienės virimas tampa tradicija

Telšių vaikų globos namų vaikų aktyvas kartu su Telšių mamyčių klubu  šiemet, lapkričio 16 d. – Tolerancijos dieną - organizavo antrąją akciją „Mano svajonių obuolienė“.
Akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globos namuose gyvenančius vaikus ir paauglius, mažinti negatyvią nuomonę apie juos.

Hits: 991

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes