Naujienos 2012

15 May

SIŪLOME SOCIALINIO GLOBĖJO DARBĄ

Kviečiame padėti vaikams! Jūs tai galite padaryti įsidarbindami socialiniais globėjais ir į savo namus priimdami laikinai globoti iki trijų vaikų.
Šį darbą galėsite dirbti išklausę globėjų ir įtėvių mokymo kursus (GIMK). Juos Telšiuose organizuoja VšĮ ,,Soneima“.
Globėjui pinigai mokami pagal globojamų vaikų skaičių. Jam garantuojama atokvėpio paslauga, specialistų konsultacijos, supervizijos, seminarai.
Daugiau informacijos apie socialinio globėjo darbą jums suteiks TVGN direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Gražina Liatukienė, tel. 8 444 51373.

TVGN administracija

 

Hits: 2145
03 May

„Obuolio draugų“ išvyka

Nuo rugsėjo iki balandžio TVGN buvo vykdoma tarptautinė ankstyvoji prevencinė programa „Obuolio draugai“. Ši programa tikslingai skirta vaikų emociniams ir elgesio sunkumų įveikimo gebėjimams ugdyti(s). 24 užsiėmimus globotiniams vedė socialinė pedagogė D. Bikniuvienė ir psichologė R. Mickuvienė.

Hits: 1815
18 Apr

Edukacinis užsiėmimas „Kas ant margučio išrašyta“

Edukacinis užsiėmimas „Kas ant margučio išrašyta“ (su edukatore vyr. muziejininke Salomėja Udovičiene) ir ekskursija po Žemaičių muziejų „Alka“ (su specialiąja pedagoge, logopede Adele Stančiene) Balandžio12 d.lankėmės Telšių „Alka“ muziejuje edukacijoje „Kas ant margučio išrašyta...“

Hits: 1788
18 Apr

Vaikų namuose šurmuliavo Šv. Velykos

Saulutė. Paukšteliai. Deja, pavasaris šiemet žygiuoja lėtai. Socialiniai darbuotojai sukvietė vaikus į 3 šeimyną Velykinių varžytuvių. Šaukšte kiaušinį nešti geriausia sekėsi 1 šeimynos auklėtinei  Andželai ir 3 šeimynos atstovui Donatui.

Hits: 1906
27 Dec

Šventinis šurmulys

Nors už lango žiemos baltumo trūksta, tačiau šventinė nuotaika lankosi mūsų namuose jau visą gruodį. Pirmiausia pakvipo spalvotais meduoliais. Ačiū visiems, kurie skyrė laiko jų marginimui ir nuoširdžių linkėjimų rašymui! Tada ir patys puošėme savo šeimynose eglutes, kambarius, nes netrukus pas mus užsuko daug gerų žmonių – ir senų bičiulių, ir nepažįstamųjų, aišku, su saldumynais ir dovanomis.

Hits: 2223

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes