Naujienos 2012

08 Mar

Grybautojų šventė "Pjaunam grybą"

dsc00406     Spalvingas, Egidijaus Nemanio pieštas plakatas kvietė visus vaikų globos namų ugdytinius smagiai ir turiningai praleisti laiką tradicinėje grybautojų šventėje „Pjaunam grybą“ prie Ilgio ežero.

    Oras buvo puikus, skraidė voratinkliai, medžiai demonstravo visų spalvų rūbus.

Hits: 1128
08 Mar

Viešnios iš Alehom gimnazijos

Picture 079    Spalio 4 - 8 dienomis Telšių vaikų globos namuose viešėjo Aleholm gimnazijos moksleivės Evelyn, Matilda, Tina, Fanny, Louise ir Jennifer bei jų mokytoja Berit Ohrn. Viešnios ištęsėjo vasarą duotą pažadą aplankyti ,,vasaros draugus".

    Mokytoja Berit į vaikų namus  kasmet atvyksta su naujomis mokinėmis, kurios atlieka socialinę praktiką Telšių miesto socialinėse įstaigose. Jos domėjosi kurčiųjų, specialiosios mokyklų, senelių namų, ,,Vilties" centro, darželio „Berželis“ veikla.

 

Hits: 961
08 Mar

Mūsų Kalėdų senelis iš Švedijos

senelis (3) 2011 - 12-06-07 vaikų globos namuose lankėsi ilgametis „mūsų Kalėdų senelis iš Švedijos“ p. Arne Hanzen ir p. Anders Strange. Svečiai vaikų kasmet laukiami ir šiltai sutinkami ypač prieš Šv. Kalėdas, nes atvyksta su dovanėlėmis vaikams. Vaikai dėkoja Arnei, Andersui, Berit ir jos mokinėms: Evelyn, Matildai, Fanny, Jennifer, Tina ir Louise. Svečiai perdavė užuojautą dėl įvykusios nelaimės ir palinkėjo gerų Šv. Kalėdų ir vaikiškų svajonių išsipildymo.
Hits: 1000
08 Mar

Metodinis užsiėmimas Telšių vaikų globos namuose

 DSC00729   Šių 2011 metų pavasarį prasidėjo metodinis bendradarbiavimas tarp Telšių vaikų globos namų, Plungės vaikų globos namų bei Mažeikių r. vaikų našlaičių ir senelių globos namų. Net tris kartus specialistai rinkosi į skirtingus globos namus: kovo 21 dieną- Mažeikiuose, gegužės 23 dieną- Plungėje, o lapkričio 29 dieną- Telšiuose.

    Pirmųjų dviejų metodinių užsiėmimų metu buvo pasidalinta gerąja patirtimi, pristatyti globos namų specialistų atlikti tyrimai globotinių saugumo užtikrinimo, dorovinės raidos ugdymo temomis, pateiktos rekomendacijos kaip tobulinti veiklą šioje srityje.

 

Hits: 1628
08 Mar

Globotinius aplankė kalėdų senelis

senelis (3)Neįprasta gauti laišką nuo Kalėdų Senelio! Taip galvojo ir Telšių vaikų globos namų ugdytiniai. Skaitė laišką ir mąstė: iš kur Kalėdų Senelis žino, kaip kuris vaikas ir kiek šiais metais stengėsi, kiek gerų darbelių padarė ir kokią dovaną kuriam atnešti!? Pasirodo, Šiaurėje Kalėdų Senelį šildo vaikučių meilė ir tikėjimas jog Kalėdų Senelis yra ir jis ruošiasi atvykti gruodžio 21 dieną.

Hits: 1516

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes