Naujienos 2012

03 Oct

Miško šventė „Pjaunam grybą“

20121003     Ir vėl atėjo auksinis ruduo...Jis mus pakvietė į tradicinę miško bičiulių ir grybautojų šventę.

     Subjurus orams pirmoji šventės dalis vyko vaikų globos namų salėje. Ugdytiniams buvo paruošta ir pristatyta valgomų ir nuodingų grybų paroda. Vaikai uždavė daug klausimų apie grybų augimą, jų rūšis. Soc. pedagogas Danielius Kriaučiūnas išsamiai atsakė į visus vaikams iškilusius klausimus. Vėliau dalyviai ant popieriaus lapų piešė ir klijavo iš spalvoto popieriaus savo svajonių grybą. Vaikai, padedami savo soc. pedagogų, darbeliuose parodė savo sugebėjimus ir išmonę. Po to visi vaišinosi saldainiais ir obuoliais.

 

Hits: 1974
14 Sep

Apsilankymas menininkų ruošimo kalvėje

20120914     Rugsėjo 11 dieną  septynių vaikų grupė iš 1 ir 4 šeimynų  lankėsi Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto skulptūros skyriuje. Maloniai su vaikais bendravo skulptūros skyriaus dėstytojas Marius Norkus. Dėstytojas papasakojo, kaip ruošiami skulptūros specialybės profesionalūs menininkai. Ugdytiniai apžiūrėjo auditorijas, dirbtuves, kuriose vyksta užsiėmimai. Taip pat labai domėjosi medžiagomis ir instrumentais,

Hits: 1838
02 Aug

Svečiuose Roberto Grigo sodyboje

20120802aApsilankius stovyklautojams iš Alsėdžių, sulaukėme malonaus kvietimo apsilankyti stovyklos vadovo Roberto Grigo sodyboje Žvirblaičių kaime. Susiruošę, pasipuošę Marius J., Gintarė J., Agnė N., Dovilė U., Lukas L. ir Evelina G. 2012 m. liepos 28 d. iškeliavo į svečius. Atvažiavę į didžiulę ir seną sodybą buvome maloniai pasitikti visos Roberto šeimos, kurie aprodė sodyboje esančias pramogas: tinklinio, krepšinio, futbolo aikšteles, alpinistinę sieną, trijų rūšių sūpynes, didžiulį batutą, stalo tenisą, jodinėjimą arkliu ir dar įvairiausių pramogų esančių sodyboje. Šitiek pramogų išvydę vaikai nedrąsiai tyrinėjo aplinką ir galimybes pasilinksminti, tačiau draugiškai paskatinti sodybos šeimininkų greit įsidrąsino ir aktyviai bandė visas pramogas.

Hits: 2461
06 Sep

Mokslo metų pradžia

skambutis3Šiemet rugsėjo 1-ąją mūsų vaikų globos namuose sutiko 73 globotiniai, tame tarpe 2 pirmokai, 13 pradinių klasių mokinių, 11 profesinių mokyklų studentų. Globotiniai lankys Telšių miesto pagrindines mokyklas, Telšių specialiąją mokyklą, Telšių ir Šiaulių regioninio profesinio mokymo centrus, Mažeikių Kalnėnų pagrindinę mokyklą, Klaipėdos Naujakiemio gimnaziją, Kretingos technologijos ir verslo mokyklą, Šilutės rajono žemės ūkio mokyklos Ž. Naumiesčio skyrių.

 

Hits: 1971
02 Aug

Svečiai iš Alsėdžių krikščioniško jaunimo stovyklos

201208022012 m. liepos 19 d. Telšių vaikų globos namuose lankėsi krikščioniško jaunimo stovyklos dalyviai. Kartu su vadovu, Robertu Grigu, jie užsuko susipažinti su pas mus gyvenančiais vaikais, pasidalyti savo bei išgirsti čia gyvenančių vaikų įspūdžius iš vasaros atostogų. Susitikimo metu stovyklos jaunuolius supažindinome su vaikų globos namų tvarka bei vaikai aprodė savo kambarius. Globotiniai turėjo puikią progą susipažinti su stovyklos jaunimu, pabendrauti, apsikeisti savo įspūdžiais bei nuotykiais.

Hits: 1982

Telšių rajono vaiko ir šeimos gerovės centras.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes