Naujienos 2012

20 Nov

Vaikų aktyvas pakvietė į paskaitėlę rūkymo tema

Tarptautinė nerūkymo diena     Kiekvienais metais, trečią lapkričio ketvirtadienį, minima tarptautinė nerūkymo diena. Šiemet lapkričio 15 d. vaikų aktyvo nariai Aurelija Kazalupskytė, Žilvinas Juknevičius, Eglė Juknevičiūtė, Deimantė Skurdelytė, Laura Bekevičiūtė, Agnė Novikaitė, Edmundas Armalis, Rolandas Laurinavičius pakvietė savo bendraamžius į paskaitėlę apie rūkymo žalą.

Hits: 1865
31 Oct

Projektas „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“ Telšių vaikų globos namuose

      Spalio 25 d. Telšių vaikų globos namų auklėtiniai dalyvavo socialiniame projekte „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais”, kurį organizavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Buvo parinktos dvi įmonės, tai Telšių „Techninės apžiūros centras” ir kepykla „Antušienės skanėstai”. Dėl tam tikrų objektyvių priežasčių vizitas į kepyklėlę atidėtas po moksleivių rudens atostogų.

Hits: 2117
25 Oct

Maisto banko akcija

Spalio 20 d. Telšių vaikų globos namų auklėtiniai jau penktą kartą dalyvavo „Maisto banko“ organizuojamoje akcijoje. Globos namų savanoriai dalijo pirkėjams skrajutes ir prašė paaukoti negendančių maisto produktų MAXIMA parduotuvėje „Saulutė“. Dažniausiai žmonės aukojo makaronų, kruopų, miltų. Buvo perkami ir brangesni produktai – aliejus, konservai, cukrus, arbata.
Akcijos metu surinkta 246 vnt. negendančių maisto produktų. Gerų žmonių paaukotas maistas atitenka vaikų globos namų auklėtiniams, iš kurio vaikai mokosi savarankiškai gaminti įvairius patiekalus, kepti pyragus.
Dėkojame visiems aukojusiems, kurių buvo 157, už jų širdies gerumą.

Hits: 1940
29 Oct

Apdovanoti konkurso nugalėtojai

     Vaikų globos namų auklėtiniai naujus mokslo metus pradėjo dalyvaudami konkurse stalo žaidimams laimėti. Nuo 2012 m. rugsėjo 15 d. iki spalio 15 d. net 38 savanoriai varžėsi trejose amžiaus grupėse, kas nepraleis pamokų ir, kurio elgesys bus įvertintas 10 balų.

     Spalio 25 d. visi konkurso dalyviai buvo pakviesti į svečių kambarį prie vaišių stalo, kur 11 nugalėtojų direktorius Žydrūnas Seilius įteikė prizus-stalo žaidimus: „Stop“, „Ligretto“, „Domino“, „Alias party“, „Alias crazy“, „1000 games“, „Europa“, „Aš esu. Aš darau“ ir pan.

     Nugalėtojais tapo globotiniai: I amžiaus grupėje- Orinta Muniūtė, Dovydas Grigas, Albinas Pocius; II amžiaus grupėje- Agnė Novikaitė, Laura Muniūtė, Gabija Sabutytė, Roberta Skabeikytė, Kristina Šereikytė, III amžiaus grupėje- Aistė Žiupkaitė, Laura Bekevičiutė, Deimantė Skurdelytė.

Konkursas finansuotas projekto „Sveikatos taku-2“ lėšomis.

Sveikiname visus nugalėtojus! Tikimės, kad šis konkursas ne paskutinis ir kad dalyvių bei prizų skaičius ateityje tik didės.

 

Hits: 1959
10 Oct

Išvyka į Šv. Pranciškaus Asyžiečio – gyvūnų globėjo dienos renginį Žvėrinčiuje

20121010    Spalio 4 d. minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną, jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai kartu su socialiniais pedagogais Danieliumi Kriaučiūnu ir Adele Ramoniene dalyvavo gražioje šventėje Žvėrinčiuje. Oras buvo rudeniškai šiltas, skraidė voratinkliai, aplink nuostabiomis spalvomis pasipuošę medžiai. Šventėje dalyvavo Telšių rajono vadovai, miškų urėdijos, maisto ir veterinarijos tarnybų atstovai, jaunųjų miško bičiulių būrelių nariai iš Telšių ir Plungės rajonų.

Hits: 1979

Telšių rajono vaiko ir šeimos gerovės centras.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes