Naujienos 2012

30 Nov

Akcija „Už švarią žemę ir tyrą vandenį“

     Lapkričio 20 d. Germanto landšaftiniame draustinyje įvyko akcija „Už švarią žemę ir tyrą vandenį“. Jos tikslas – skatinti ugdytinius būti aktyviais piliečiais, mokyti saugoti gamtą. Akcijoje prie Germanto ežero dalyvavo jaunųjų miško būrelio nariai iš 5 šeimynos. Rinkome šiukšles prie Germanto ežero keliukų, „Šaltinėlio“, prie automobilių stovėjimo aikštelių. Visi vaikai noriai tvarkė, rinko šiukšles, bet Aistė, Eglė, Gabrielė rodė darbštumo pavyzdį. Surinkus šiukšles paaiškėjo, jog daugumą jų sudaro ilgai gamtoje irstantis plastikas ir metalai. Nerenkant jų, gamtos užterštumas labai didėtų. Surinkome visą priekabą šiukšlių, kurios buvo išvežtos utilizuoti.

Hits: 1855
27 Nov

Žvejyba ant Palangos tilto 2012

     Jaunųjų žvejų būrelio nariai plūdinės žvejybos sezoną 2012 metais baigė išvyka į Palangą. Pirmą kartą berniukai žvejojo meškerėmis, nupirktomis už Išsipildymo akcijos lėšas. Naujosios meškerės patikimos, lengvos ir tvirtos.

Hits: 1885
22 Nov

Paminėta tarptautinė tolerancijos diena

     2012 m. lapkričio 16 d. vaikų aktyvo nariai Aurelija Kazalupskytė, Žilvinas Juknevičius, Eglė Juknevičiūtė, Deimantė Skurdelytė, Laura Bekevičiūtė, Agnė Novikaitė, Edmundas Armalis, Rolandas Laurinavičius tapo spalvotais draugais ir visus pakvietė į aktų salę, paminėti tarptautinę tolerancijos dieną. Kiekvienam atėjusiam buvo prisegti spalvoti skrituliukai, simbolizuojantys skirtingas vaikų mintis, pomėgius, nuomones, įsitikinimus.

Hits: 1837
22 Nov

Pravesti mokymai Telšių vaikų globos namų pedagoginiams darbuotojams

     Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apmokė penkias specialistų komandas Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Utenos ir Telšių miestuose, kurios toliau vykdys mokymus „Dėl vaikų ruošimo globai ar įvaikinimui“ regionų vaikų globos namuose dirbantiems darbuotojams.

Hits: 2072
22 Nov

Protinės ir emocinės sveikatos stiprinimas vaikų globos namuose

     Telšių vaikų globos namai įsitraukė į Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centro projektą „Mokytojų, tėvų ir vaikų partnerystės ir bendradarbiavimo tinklo kūrimas nacionaliniu lygmeniu“, kurio metu viena iš programų buvo skirta būtent vaikų globos namų auklėtiniams.

Hits: 2022

Telšių rajono vaiko ir šeimos gerovės centras.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes