Naujienos 2012

18 Apr

Vaikų namuose šurmuliavo Šv. Velykos

Saulutė. Paukšteliai. Deja, pavasaris šiemet žygiuoja lėtai. Socialiniai darbuotojai sukvietė vaikus į 3 šeimyną Velykinių varžytuvių. Šaukšte kiaušinį nešti geriausia sekėsi 1 šeimynos auklėtinei  Andželai ir 3 šeimynos atstovui Donatui.

Hits: 734
18 Apr

Edukacinis užsiėmimas „Kas ant margučio išrašyta“

Edukacinis užsiėmimas „Kas ant margučio išrašyta“ (su edukatore vyr. muziejininke Salomėja Udovičiene) ir ekskursija po Žemaičių muziejų „Alka“ (su specialiąja pedagoge, logopede Adele Stančiene) Balandžio12 d.lankėmės Telšių „Alka“ muziejuje edukacijoje „Kas ant margučio išrašyta...“

Hits: 668
09 Dec

Kalėdinės žaidynės 2016

Šių metų gruodžio 6 dieną Šiaulių arenoje vyko, jau tradicija tapusios, šeštosios Lietuvos vaikų  globos namų kalėdinės žaidynės. Šiose žaidynėse dalyvavo trisdešimt komandų, tarp kurių Telšių vaikų globos namų auklėtiniai Brigita Pupšytė, Rima Stonytė, Eividas Liaugaudas, Donatas Šaulys, Dovydas Grigas, Rimantas Grigas, Paulius Šereikis, Mantas Šaulys  ir Matas Meinorius.

Hits: 1016
27 Dec

Šventinis šurmulys

Nors už lango žiemos baltumo trūksta, tačiau šventinė nuotaika lankosi mūsų namuose jau visą gruodį. Pirmiausia pakvipo spalvotais meduoliais. Ačiū visiems, kurie skyrė laiko jų marginimui ir nuoširdžių linkėjimų rašymui! Tada ir patys puošėme savo šeimynose eglutes, kambarius, nes netrukus pas mus užsuko daug gerų žmonių – ir senų bičiulių, ir nepažįstamųjų, aišku, su saldumynais ir dovanomis.

Hits: 1062
08 Nov

Dalyvavome Vaikų tarybų atstovų susitikime LR Seime

2016 m. spalio 26 d., trečius metus iš eilės, vaikų globos įstaigose veikiančių Vaikų tarybų atstovai buvo pakviesti į susitikimą LR Seime. Renginio tikslas – suteikti galimybę vaikų globos įstaigose augantiems vaikams aptarti jiems aktualias temas ir išsakyti savo nuomonę rūpimais klausimais, taip pat išgirsti iš suaugusiųjų, įvairių sričių specialistų, reikalingą svarbią informaciją, patarimų, galbūt ieškotų atsakymų ir galimų sprendimų variantų. Renginį moderavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Alina Jakovienė ir jos pavaduotoja Vita Šulskytė.

Hits: 1085

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes