Naujienos 2012

06 Sep

PUMPURAI - 2017

Birželio 1-ąją dieną visa mūsų namų bendruomenė susibūrė į tradicinę PUMPURŲ šventę. Tik šiemet ją šventėme kiek kitaip. Visi susėdę į didelį autobusą, išvykome į Paršežerio poilsiavietę. Buvome pasikvietę ir savo draugų iš Mažeikių bendruomeninio pagalbos vaikams centro.

Hits: 359
08 Jun

Popietė su Dariumi Karaša

2017 m. gegužės 22 d. vaikų globos namuose lankėsi dviračių sporto entuziastas, orientavimosi ir multisporto gerbėjas Darius Karaša. Į susitikimą skubėjo vyresni nei 12 metų paaugliai.
Svečias su paaugliais diskutavo apie įvairių sporto šakų privalumus, fizinio aktyvumo naudą ir pavojus, sveiką mitybą. Jis papasakojo apie savo patirtį bei pasiekimus dviračių ir orientavimosi sporto srityje.

Hits: 518
03 May

„Obuolio draugų“ išvyka

Nuo rugsėjo iki balandžio TVGN buvo vykdoma tarptautinė ankstyvoji prevencinė programa „Obuolio draugai“. Ši programa tikslingai skirta vaikų emociniams ir elgesio sunkumų įveikimo gebėjimams ugdyti(s). 24 užsiėmimus globotiniams vedė socialinė pedagogė D. Bikniuvienė ir psichologė R. Mickuvienė.

Hits: 563
15 May

SIŪLOME SOCIALINIO GLOBĖJO DARBĄ

Kviečiame padėti vaikams! Jūs tai galite padaryti įsidarbindami socialiniais globėjais ir į savo namus priimdami laikinai globoti iki trijų vaikų.
Šį darbą galėsite dirbti išklausę globėjų ir įtėvių mokymo kursus (GIMK). Juos Telšiuose organizuoja VšĮ ,,Soneima“.
Globėjui pinigai mokami pagal globojamų vaikų skaičių. Jam garantuojama atokvėpio paslauga, specialistų konsultacijos, supervizijos, seminarai.
Daugiau informacijos apie socialinio globėjo darbą jums suteiks TVGN direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Gražina Liatukienė, tel. 8 444 51373.

TVGN administracija

 

Hits: 828
18 Apr

Vaikų namuose šurmuliavo Šv. Velykos

Saulutė. Paukšteliai. Deja, pavasaris šiemet žygiuoja lėtai. Socialiniai darbuotojai sukvietė vaikus į 3 šeimyną Velykinių varžytuvių. Šaukšte kiaušinį nešti geriausia sekėsi 1 šeimynos auklėtinei  Andželai ir 3 šeimynos atstovui Donatui.

Hits: 601

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes