KALĖDINĖS ŽAIDYNĖS – 2017

Septintus metus vykstantis socialinis projektas „ Kalėdinės Žaidynės –2017 “ sukvietė ir suvienijo daugiau nei puse tūkstančio vaikų iš visos Lietuvos vaikų globos namų. Į šį renginį buvo pakviesti ir Telšių vaikų globos auklėtiniai. „Kalėdinės žaidynės“ – tai renginys, į kurį išsiaiškinti, kvadrato, krepšinio, futbolo ir netradicinių estafečių rungtyse kasmet suvažiuoja visos Lietuvos vaikų globos namų globotiniai.
Penkiolika Telšių vaikų globos namų auklėtinių jėgas išbandė visose rungtyse. Geriausiai sekėsi krepšinio rungtyje, 8-14  metų grupėje. Po atkaklių kovų Telšių „Džiugo“  komanda, kurioje žaidė Emilis Mukontas, Dovydas Daniela, Mindaugas Daniela, Žygimantas Miečius ir Danielius Skrodenis iškovojo trečią vietą. Gerai sekėsi ir netradicinių  estafečių rungtyje - iškovota penkta vieta, dalyvavo 30 komandų.
Šiemet šventės dalyvius džiugino Martyno Kavaliausko koncertinė programa, šunų dresūros pasirodymas, vaikai bendravo su Lietuvos kariūnais, kurie atsivežė ir pristatė ginklų ir amunicijos parodą. Renginį globojo Lietuvos futbolo federacija ir BC Panevėžio „Lietkabelis“. Šventės pabaigoje apdovanotos sportiškiausios komandos, visus renginio dalyvius apdovanojo ir Kalėdų senelis. Paskanavę šventinio torto su geromis emocijomis grįžome namo.

Neformalaus ugdymo pedagogas Remigijus Gustys

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes