„Išsipildymo akcijos“ dovanos

Šias metais „Išsipildymo akcija“ padovanojo įspūdingas penkių dienų atostogas būriui globotinių prie Platelių ežero. Į poilsio namus „Šienainis“ globotiniai išvyko rugpjūčio 14 dieną. Juos lydėjo socialinė pedagogė Daiva ir psichologė Rasa.
Tą pačią dieną laukė rimtas iššūkis – 24 km. Vos įsikūrus, teko sėsti ant dviračių ir leistis į išvyką aplink visą Platelių ežerą. Oras buvo puikus, tad buvo galima gaivintis  ežero bangose.
Antradienis buvo skirtas poilsiui, maudynėms, žaidimams.
Trečiadienį poilsiautojai autobusu vyko į pajūrį, pramogavo Dino parke, apžiūrėjo apverstą namą, dalyvavo edukaciniame vaško žvakių liejimo užsiėmime.
Ketvirtadienį buvo galima vadinti vandens dieną, mat važiuojant dviračiais į Platelių jachtklubą visą kelią lijo smarkus lietus (bet jis visai nesugadino vaikams nuotaikos). Šlapius rūbus ir plaukus greit išdžiovino ežero vėjas, nes beveik dvi valandas plaukiojome katamaranu. Pasiplaukiojimo metu apie ežerą išsamiai papasakojo, Platelių padavimus ir legendas pristatė Žemaitijos nacionalinio parko darbuotoja.
Skanus buvo ir pačių pasigamintas maistas, nebuvo niekaip galima atsimaudyti tyrame ežero vandenyje, todėl penktadienį taip norėjosi dar prasitęsti šias atostogas.
Dėkojame „Išsipildymo akcijos“ organizatoriams už surinktas lėšas ir mums paskirtus 1250 Eurų.

Rasa Mickuvienė, psichologė

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes