JAUNIMO AKADEMIJA DŽIUGINĖNUOSE

Birželio 6-9 dienomis šeši jaunuoliai iš TVGN bei viena laikinųjų šeimos namų gyventoja turėjo galimybę įsijungti į Aktyvaus buvimo akademiją. Ji vyko Telšių jaunimo centrui priklausančiame Patirtinio mokymosi centre Džiuginėnuose. Akademijos veikloje iš viso dalyvavo 26 paaugliai iš įvairių Telšių r. savivaldybės ugdymo įstaigų bei su jaunimu dirbančių organizacijų.
Akademijos dalyviai įsijungė į įvairias veiklas: patirtinį žygį aplink Germanto ežerą, patirtines aukščio užduotis, edukacines juodosios keramikos ir miško trasų programas, laisvą laiką vakarais leido prie laužo, gerdami arbatą, gamindami maistą, žaisdami stalo ir judriuosius žaidimus, tvarkėsi gyvenamąsias erdves. Visos veiklos metu buvo  vadovaujamasi neformalaus ugdymo principais, reflektuojama kiekviena veikla grupėje.
Ši akademija yra Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto ,,Gyvas bendradarbiavimas“ dalis. Projekto paraišką parengė bei projektą įgyvendina Telšių r. savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo iniciatyvinė grupė. Šios grupės veikloje dalyvauja TVGN psichologė Rasa Mickuvienė.
Atsižvelgiant į jaunuolių norus ir pasiektus darbo rezultatus, planuojama akademijos dalyvių susitikimus organizuoti ir ateinančiais mokslo metais.

Administracija

 

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes