PUMPURAI - 2017

Birželio 1-ąją dieną visa mūsų namų bendruomenė susibūrė į tradicinę PUMPURŲ šventę. Tik šiemet ją šventėme kiek kitaip. Visi susėdę į didelį autobusą, išvykome į Paršežerio poilsiavietę. Buvome pasikvietę ir savo draugų iš Mažeikių bendruomeninio pagalbos vaikams centro.
Vykome ne tuščiomis rankomis, o pilnais krepšiais nešini: visos šeimynos jau iš anksto buvo prisiruošusios gardžių ir sveikų užkandžių. Produktus jiems įsigijome iš Telšių r. savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos finansuoto projekto ,,Sveikatinimosi ir sporto iššūkis“ lėšų.
Neformalaus ugdymo pedagogė Rasa Stefanavičienė pasirūpino smagia muzika. Sporto būrelio vadovas surengė linksmų, netradicinių estafečių rungtynes. Socialinė pedagogė Daiva Bikniuvienė ir psichologė Rasa Mickuvienė suorganizavo intriguojančias lobio paieškas Paršežerio pakrantėje. Bendruomenės sveikatos slaugytoja Dalė Simaitienė rūpinosi šventės dalyvių sveikata ir gera savijauta. Laisvomis minutėmis buvo galima pasivaikščioti pažintiniu taku, pailsėti pavėsinėse, pažaisti tinklinį, krepšinį ar išbandyti žaidimų aikštelės pramogas.
Šventės kulminacija buvo Pumpurų nominacijų įteikimas. Šiemet meniškus medalius nominantams pagamino dailės būrelio vadovas Egidijus Nemanis. Už pastangas ir rezultatus moksle, sporte, meninėje, socialinėje veikloje buvo išdalyta daug diplomų globotiniams, taip pat kelialapiai vasaros poilsiui į Balsių, Virvytės ir ,,Energetiko“ stovyklas. Kvietimus dalyvauti socializacijos projekto ,,Mano laikas“ (projekto vadovė soc. pedagogė D. Bikniuvienė) veiklose gavo 14 globotinių.
Prasmingai ir turiningai leisti laiką galėjome, nes Telšių r. savivaldybė finansavo mūsų parengtą socialinį projektą ,,Vaikų ir mamų gerovei“. Visi - tiek globotiniai, tiek darbuotojai -   susitelkėme bendroje veikloje dar besiruošdami šventei, o išvyka buvo puiki proga tinkamai atsipūsti po įtemptos mokslo metų pabaigos. Nuostabus Paršežerio ežeras, daug judėjimo ir nuoširdaus bendravimo  užpildė visą dieną ir gerai nuteikė prasidedančiai vasarai, atostogoms.

Administracija

 

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes