Popietė su Dariumi Karaša

2017 m. gegužės 22 d. vaikų globos namuose lankėsi dviračių sporto entuziastas, orientavimosi ir multisporto gerbėjas Darius Karaša. Į susitikimą skubėjo vyresni nei 12 metų paaugliai.
Svečias su paaugliais diskutavo apie įvairių sporto šakų privalumus, fizinio aktyvumo naudą ir pavojus, sveiką mitybą. Jis papasakojo apie savo patirtį bei pasiekimus dviračių ir orientavimosi sporto srityje.
Vėliau visi paaugliai buvo pakviesti sudalyvauti sportinių pratimų užsiėmime kieme, žaidimų aikštelėje. Paaugliai noriai mokėsi sportinių pratimų, rungtyniavo mini orientacinėse varžybose, linksmai reagavo į sėkmes ir nesėkmes bei šauniai leido laiką.
Sveikiname Rimą S. ir Luką L. laimėjus prizą. Dėkojame Atžalyno progimnazijos visuomenės sveikatos specialistei Astai Matulevičienei už bendradarbiavimą.
Tikėtina, kad dalyvavusių popietėje paauglių požiūris į fizinio aktyvumo naudą nors šiek tiek pasikeitė, jie patikėjo jog fizinis aktyvumas padeda mokytis, bendrauti, siekti tikslų ar tiesiog smagiau ir įdomiau gyventi.

Daiva Bikniuvienė, socialinė pedagogė

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes