Valentino dienos paminėjimas

2016 m. vasario 12 d. vaikų aktyvas visus pakvietė į linksmą vakarėlį, skirtą Valentino dienos paminėjimui. Vakaro vedėjomis - Valentinomis tapo Laura B., Agnė N., Kristina Š. Dalyviams buvo pasiūlyta dalyvaut šokių vakare su nuotaikingomis užduotimis.
Visos šeimynos paruošė žaismingus desertus, kurių pavadinimai, išvaizda ir skonis nuteikė romantiškam vakarui. Aklo pasimatymo metu mergaitės rinkosi šokių partnerius. Susipažinimo šokio metu porelės pagal piešinį turėjo pavaizduoti figūrą, vėliau pažiūrėję filmuką „Maša ir lokys. Pavasaris“, atsakyti į klausimus, paskui pabaigti sakinius apie meilę. Įpusėjus vakarui, porelės lenktyniavo, kas pririnks daugiau išmėtytų širdelių, spalvotų rutulių, kas greičiau sukiš laikraštį į butelį, kas taisyklingiau lūpomis sudėlios širdelę iš kukurūzų, kas greičiau ir gražiau supins mergaitės plaukus į kasą ir t. t.
Komisija, kurios nariais maloniai sutiko pabūti socialiniai darbuotojai Sonata, Asta, Danielius, išrinko vakaro nugalėtojus: Romantiškiausia šeimyna – 6 šeimyna, Valentiškiausia ir Stilingiausia porelė Lukas S. ir Ugnė M., Išmintingiausia porelė Lukas L. ir Rima S., Draugiškiausia porelė – Toma B. ir Laurynas S., Kūrybiškiausia porelė – Brigita P. ir Donatas Š. , Fotogeniškiausia porelė – Paulius Š. ir Dovydas G., Vikriausia porelė – Gabija S. ir Mantas Š.
Dalyviai pamaloninti smulkiomis atminimo dovanėlėmis ir diplomais. Ačiū visiems prisidėjusiems prie vakaro organizavimo!

Vyriausioji socialinė pedagogė  Daiva Bikniuvienė

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes