Nuotykių savaitgalis

 Paskutinį rugsėjo šeštadienį visi vaikai buvo kviečiami į vaikų globos namų  kiemą. Jų laukė piratų lobio paieška.
Pasidalinę į dvi komandas, raudonųjų ir mėlynųjų, sugalvojo savo komandos pavadinimą. Vaikai išklausė išsamius nurodymus, kaip reikės ieškoti lobio. Komandų kapitonams buvo išdalinti žemėlapiai, kuriuose  pažymėtos stotelės su užduotimis. Vaikai  turėjo stotelėse surasti  vokus, atsakyti į paruoštus klausimus apie Telšių miesto, vaikų globos namų istoriją, atlikti užduotis: pabaigti patarles, surimuoti eilėraštį, surinkti teritorijoje šiukšles.
Gavę startą, lobio ieškotojai išvyko į kelionę. Naudodamiesi žemėlapiais visą valandą vaikai zujo po vaikų globos namų teritoriją, ieškojo paslėptų vokų su užduotimis. Kai kam prireikė net interneto pagalbos norint rasti teisingus atsakymus.  Priartėję prie paskutinės stotelės, vaikai gavo išradingus, linksmus patarimus, kaip rasti lobį: suskaičiuoti durų rankenas, apsisukti penkis kartus, pabelsti į duris, įėjus mandagiai pasisveikinti.  Kai nurodymai buvo įvykdyti, neformalaus ugdymo pedagogės Akvilė ir Rūta atvėrė  stebuklingas kambario duris, kuriame buvo paslėptas  lobis. Radę lobį, vaikai garsiai sušuko „Valio“.
Nedalyvavusieji žaidime, kepė kieme šašlykus ir laukė grįžtančių lobio ieškotojų. Po gardžių vaišių, vaikai išsiskirstė laimingi, patyrę daug teigiamų emocijų ir dar labiau susidraugavę.
Renginį organizavo socialiniai darbuotojai: Genutė, Lina, Nijolė, Virginija ir Vytautas.

Socialinė darbuotoja Genė Norvilaitė

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes