Pumpurai

   2012 metų birželio 1-ąją Telšių vaikų globos namuose vyko vaikų gynimo dienai skirta padėkos šventė „Pumpurai“. Vaikai kaip pumpurai, pamažu auga ir džiugina mūsų akį!

     Tokią šventinę dieną mus aplankė didelis būrys svečių ir mūsų bičiulių: Seimo narys, Darbo partijos Telšių skyriaus pirmininkas V. Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės darbo partijos tarybos nariai,  Telšių vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai, Telšių krizių centro psichologė V. Benaitienė, Nepilnamečių reikalų pareigūnė N. Novakova, Germanto ir Jaunimo mokyklų darbuotojai, parduotuvių tinklo „Drogas” atstovai. Mūsų svečiai atvyko ne tuščiomis - atvežė didžiulius sveikinimus įveikus mokslo metus ir gausybę linkėjimų vasaros atostogų proga vaikams ir darbuotojams, taip pat vaikus džiugino siurprizais, dovanomis ir saldumynais.

     Šventės metu nuskambėjo daug gražių dainų ir žodžių, sekėme pasaką „Raudonkepuraitė“, kurios šiek tiek kitokią interpretaciją turėjo progą įgyvendinti ir mūsų svečiai, padedami globotinių. Renginio metu  pasakos veikėjai įteikė vaikams nominacijas, kurias sugalvojo ir rinko patys vaikai.    Įteikta 10 nominacijų. Už mandagumą, laimėtojas Žilvinas J., draugiškumą – Eglė J., tvirtybę – Laurynas L., gudrumą – Aurimas B., užsispyrimą – Marius M., taiką – Pavaduotoja Gražina, rūpestį – sandėlininkė Laima, keliones – Gabrielė G., džiaugsmą – neformalaus ugdymo pedagogė Akvilė ir išdaigas – Lukas S..

     Gegužės mėnesį vyko konkursas, kurio metu vaikai turėjo progą laimėti kelialapius į vasaros poilsio  stovyklą Balsiuose. Renginio metu buvo paskelbti konkurso nugalėtojai ir įteikti kelialapiai (12 kelialapių). Nugalėtojais tapo ir prizais buvo apdovanoti: Gintarė J., Laura M., Lukas L. Kristina Š., Paulius Š., Dovydas G., Laura B., Aurelija K., Arnoldas L., Aistė Ž., Tomas J., Daivaras Ž. Didžiulę staigmeną padarė  Seimo narys V. Bukauskas  ir darbo partijos narys V. Zykas  padovanoję vaikams po 2 papildomus kelialapius.

     Su gražiais linkėjimais ir saldžiomis dovanomis užbaigėme šiuos mokslo metus, paminėjome vaikų gynimo diena, bei pradėjome vasaros atostogas. Džiugių ir įsimintinų akimirkų, gausybės nuotykių ir gero oro linkime visiems vasarotojams!

 

Psichologė Sonata J.

Telšių rajono vaiko ir šeimos gerovės centras.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes